Wojciech Stańczyk

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów, kontynuował dalsze kształcenie na studium doktoranckim w Katedrze i Klinice Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie obronił z wyróżnieniem, pracę doktorską z zakresu schorzeń kręgosłupa i dyskopatii psów. Uzyskał również tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjne. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu z zakresu marketingu i zarządzania.

Odbył liczne staże naukowe w Polsce i za granicą. Prowadził zajęcia przedmiotu chirurgia na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz w Krakowie, jak również na Studium Specjalizacyjnym z Chirurgii. Prowadzi zajęcia na kursach z zakresu rehabilitacji zwierząt. Konsultant z zakresu neurologii i neurochirurgii w Przychodniach i Klinikach Weterynaryjnych w kilku miastach w Polsce.

Uczestniczył w projekcie badawczym Zintegrowane Centrum Medycyny Sercowo-Naczyniowej WROVASC.
Wrocławianin z urodzenia, zakochany w swoim mieście. Fan skandynawskich kryminałów, hokeja, wypraw do Norwegii oraz muzyki symfonicznej i organowej.

Umów się na wizytę