Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1990 roku. Wówczas, przy ul. Powstańców 7, powstała Przychodnia Weterynaryjna w Orzeszu, która od 2012 roku pełni funkcję Przychodni i Szpitala dla zwierząt z diagnostyką obrazową. Klinika Weterynaryjna w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury 5 funkcjonuje natomiast od 2006 roku jako kontynuacja istniejącej w tym miejscu od 1999 roku lecznicy weterynaryjnej.

Nasze placówki

W celu usprawnienia pracy naszych placówek, wdrażamy system wcześniejszego uzgadniania terminu wizyt w recepcji – ci pacjenci przyjmowani są zgodnie z terminarzem. Oczywiście przyjmujemy też pacjentów nieumówionych, jednak może wiązać się to z oczekiwaniem.

Akceptujemy płatności kartami: Visa, Visa Elektron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro. W naszej pracy korzystamy z produktów oferowanych na platformie zakupowej Teomed.pl.

Klinika Weterynaryjna i Bank krwi w Mikołowie

Klinika Weterynaryjna w Mikołowie rozpoczęła swoją działalność w 2006 r. jako kontynuacja istniejącej w tym miejscu od 1999 r. lecznicy weterynaryjnej. W 2005 roku został założony Bank krwi dla zwierząt, gdzie obecnie ma siedzibę główną.

Przychodnia i Szpital Weterynaryjny w Orzesze

Przychodnia Weterynaryjna w Orzeszu rozpoczęła swą działalność w 1990 roku. Rozbudowana i zmodernizowana, od 2012 roku pełni funkcję zewnętrznego szpitala i przychodni z zaawansowaną placówką neurochirurgii i pracowni rezonansu magnetycznego.