Blog

PAVECC - Martyna Loskot

I Międzynarodowa Konferencja PAVECC

5 I 6 października lek. we.t Martyna Loskot miała przyjemność być uczestnikiem I Międzynarodowej Konferencji Weterynaryjnej Medycyny Ratunkowej PAVECC organizowanej przez Polskie Towarzystwo Weterynaryjnej Medycyny Ratunkowej. Tematem Konferencji były stany zagrożenia życia – dysfunkcje oddechowo–krążeniowe zwierząt.

Nadwaga u psa - jak z nią walczyć

Nadwaga u psa – jak z nią walczyć?

Psia nadwaga to coraz częstsza przypadłość, która może okazać się bardzo niebezpieczna dla zdrowia naszego pupila. Ostatnie doniesienia w tym zakresie nie zachwycają – szacuje się, że na zachodzie co drugi pies cierpi na otyłość. Choć niektóre rasy mają większą skłonność do nabierania dodatkowych kilogramów, na sylwetkę psów wpływają także takie czynniki jak nieprawidłowa dieta…

Kongres weterynaryjny w Rimini

W dniach 24-26.05.2019 r. doktor Oliwier Teodorowski uczestniczył w kongresie weterynaryjnym w Rimini – Congressa Internazionale Multisala SCIVAC. Kongres okazał się znakomitą okazją do nabycia nowej wiedzy, ale także stanowił pole do wymiany doświadczeń z uznanymi autorytetami z dziedziny weterynarii.

Jak zabezpieczyć zwierzę przed kleszczem

Jak zabezpieczyć zwierzę przed kleszczem?

W końcu nadeszła upragniona wiosna. Pora roku kochana przez ludzi i zwierzęta ze względu na możliwość częstszego spędzania czasu na łonie natury. Aby sprawić, żeby ten letni czas był dla Twojego zwierzaka maksymalną beztroską, powinieneś pamiętać o stałej kontroli jego zdrowia i kondycji. Spacery po lesie, wylegiwanie się na trawie i bieganie po łąkach to…

certyfikat ukończenia szkolenia w Warszawie

Szkolenie Warszawa

W dniach pomiędzy 2 a 4 kwietnia 2018 roku doktor Oliwier Teodorowski uczestniczył w kursie dotyczącym złamań występujących u małych zwierząt. Wydarzanie odbyło się w Warszawie i było kolejną okazją do tego, by poszerzyć swoją wiedzę i udoskonalić dotychczasowe umiejętności.

certyfikat ukończenia szkolenia w Katowicach

Szkolenie Katowice

Na przełomie czerwca i lipca 2018 roku doktor Oliwier Teodorowski uczestniczył w szkoleniu “Sposoby leczenia deformacji kątowych kończyn”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez RECON CONSULTING SP. Z O.O. i miało miejsce w Katowicach.

Umów się na wizytę