Nasza klinika to miejsce, w którym dbamy o skuteczne i szybkie leczenie każdego pacjenta. Jesteśmy zespołem, który stawia dobro zwierząt na pierwszym miejscu.

Zakup nowoczesnego sprzętu oraz uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach pozwalają naszej kadrze lekarskiej na zastosowanie leczenia, które będzie najlepsze dla chorego zwierzęcia.

Nasi doświadczeni rehabilitanci zaproponują Państwu najlepszą, dopasowaną indywidualnie do każdego zwierzęcia rehabilitację.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów utworzyliśmy Weterynaryjny Bank Krwi. Ponadto prowadzimy hotel dla zwierząt, w którym psy i koty mogą spędzić czas mając dostęp do profesjonalnej opieki podczas nieobecności właścicieli.

Szukasz opieki weterynaryjnej nad Twoim kotem lub psem niedaleko Katowic? Zadzwoń do naszej kliniki i umów się na wizytę.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Katowice oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Katowice oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. DPO (zabieg chirurgiczny wykonywany u psów ze zdiagnozowaną dysplazją biodrową polegający na nacięciu miednicy oraz odpasowaniu powierzchni stawowych.), czy ultrasonografia. Jest ona jedną z metod diagnostyki obrazowej. Charakteryzuje się tym, że jest bezpieczna, nieinwazyjna oraz bezbolesna. Dzięki USG możemy obserwować narządy wewnętrzne zwierząt w czasie rzeczywistym.

 

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Katowice i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Katowice i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

W celu poznania kosztów usług weterynaryjnych świadczonych przez Klinikę Teodorowscy prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Wykonujemy usługi weterynaryjne i przyjmujemy pacjentów w stanie zagrożenia życia z Katowic i innych miejscowości przez 24 godziny na dobę, zarówno podczas regularnych godzin pracy kliniki, jak i podczas dyżurów.

Katowice – najważniejsze informacje o mieście

Katowice to największe miasto położone na terenie województwa śląskiego. Pierwsze wzmianki o mieście pojawiły się w XVI wieku. Ówczesna wieś Katowice została przekształcona w przemysłowe miasto za sprawą Franza Wincklera – sztygara i przedsiębiorcy górniczego. Prawa miejsce Katowice otrzymały w 1865 roku.

W czerwcu 1922 roku, po trzech powstaniach śląskich oraz akcji plebiscytowej, ludność zadecydowała o przyłączeniu Katowic do odrodzonego państwa polskiego.

Po II Wojnie Światowej, przez trzy lata Katowice były rozpoznawane pod zmienioną nazwą Stalinogród.

Obecnie Katowice to miasto o dużym znaczeniu naukowym i kulturowym. W 1968 roku otwarto tu Uniwersytet Śląski, ponadto na terenie miasta powstały Wojewódzki Part Kultury i Wypoczynku, Wybudowano Halę Widowiskowo-Sportową „Spodek”, która stała się symbolem Katowic.

Miasto rozwija się nie tylko w kierunku przemysłu. Katowice stawiają na rozwój kulturalny, rewitalizują tereny pokopalniane, są siedzibą wielu nowoczesnych firm.

Z jakich innych miast, poza Katowicami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

W Klinice Teodorowscy leczymy pacjentów z wielu miast Polski. Najczęściej leczymy zwierzęta z wielu śląskich miast, np.: Gliwic, Bielska-Białej, Bierunia, Czechowic-Dziedzic, Imielina, Jaworzna, Kętów, Knurowa, Lędzin, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rudy Śląskiej, Rydułtów, Skoczowa, Tychów, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor.