W naszych placówkach w Mikołowie i Orzeszu lekarze z pasją i zaangażowaniem leczą swoich pacjentów. Psy i koty trafiające do Kliniki Teodorowscy leczone są kompleksowo. Oferujemy diagnostykę obrazową, dysponujemy własnym laboratorium. Nasi specjaliści wykonują zaawansowane operacje ortopedyczne.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Po uzyskaniu niezbędnych informacji lekarze proponują najlepsze dla danego zwierzęcia leczenie.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną, m.in. rezonansami magnetycznymi czy aparatami do USG, którą wykorzystujemy do diagnostyki obrazowej.

Naszym pacjentom – psom i kotom oferujemy różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne, pozwalające zwierzętom na szybszy powrót do zdrowia.

Ponadto w klinice funkcjonują: Weterynaryjny Bank Krwi, hotel dla zwierząt oraz salon groomerski i pielęgnacyjny.

Mieszkańców Bierunia ze swoimi psami i kotami zapraszamy do Kliniki Teodorowscy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Bieruń oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Bieruń oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. TTA (podobnie jak TPLO jest to jedna z metod chirurgicznego leczenia zerwania więzadła krzyżowego przedniego u psów. Charakteryzuje się wysoką skutecznością przy stosunkowo niewielkim uszkodzeniu kości oraz tkanek miękkich w porównaniu do tradycyjnej operacji.) oraz EKG, czyli badanie przedstawiającą w sposób graficzny pracę serca. Jest to badanie nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne. Polega na przypięciu elektrod do kończyn oraz klatki piersiowej zwierzęcia i odczytu aktywności elektrycznej serca.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Bieruń i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Bieruń i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Ze względu na specyfikę poszczególnych zabiegów, diagnostyki oraz badanych zwierząt, cennik naszych usług nie we wszystkich przypadkach jest stały. Aby poznać koszty poszczególnych usług świadczonych przez Klinikę Teodorowscy, zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Klinika Teodorowscy to miejsce, w którym dbamy, aby każde trafiające do nas zwierzę otrzymało odpowiednią pomoc. Nasza klinika przyjmuje pacjentów z Bierunia i innych miejscowości również podczas dyżurów, które pełnimy poza regularnymi godzinami pracy.

Bieruń – najważniejsze informacje o mieście

Miejscowość położona na granicy województwa śląskiego i małopolskiego. Zamieszkiwany jest przez blisko 200 tysięcy mieszkańców. Podzielony jest na 8 dzielnic: Bieruń Stary, Bieruń Nowy, Zabrzeg, Ściernie, Kopań, Jajosty, Czarnuchowice i Bijasowice.

Jedną z atrakcji turystycznych jest Bieruński Szlak Historyczny, czyli system pylonów informacyjnych zlokalizowanych w łatwo dostępnych oraz istotnych historycznie miejscach. Dzieli się na część nowobieruńską i starobieruńską.

Z jakich innych miast, poza Bieruniem, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Odwiedzający nas pacjenci mieszkają m.in. w: Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Gliwicach, Imielinie, Jastrzębiu-Zdroju, Jaworznie, Katowicach, Kętach, Lędzinach, Mysłowicach, Oświęcimiu, Rudzie Śląskiej, Rydułtowach, Rybniku, Skoczowie, Tychach, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, PszczynieKnurowie.