Klinika Teodorowscy to miejsce, które oferuje zwierzętom kompleksowe leczenie. Nasi lekarze dokładają wszelkich starań, aby pacjenci jak najszybciej wrócili do pełnej sprawności.

Poza weterynaryjną diagnostyką obrazową, czy laboratoryjną, oferujemy szeroki zakres rehabilitacji zwierzęcej. Nasi lekarze wykonują szereg zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii zwierząt, np. TPLO, artroskopię, czy TTA.

Szukasz profesjonalnej pomocy weterynaryjnej niedaleko Bielska-Białej? Zapraszamy do naszej kliniki. Już dziś umów się na wizytę.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Bielsko-Biała oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Bielsko-Biała oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. echokardiografia, która jest niczym innym, niż USG serca. Uzyskujemy obraz mięśnia sercowego na monitorze. Można go zatrzymać i wykonać stosowne pomiary. Wykonujemy również badanie słuchu BAER – jest to badanie polegające na ocenie, czy zwierzę ma możliwość odbierania dźwięków.

 

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Bielsko-Biała i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Bielsko-Biała i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Cennik naszych usług weterynaryjnych mogą Państwo poznać dzwoniąc do naszej kliniki lub osobiście w jednej z naszych dwóch placówek w Mikołowie lub Orzeszu.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Pełnimy dyżur weterynaryjny przez całą dobę. W przypadkach zagrażających życiu Twojego pupila przyjedź do nas bez umawiania wizyty.

Bielsko-Biała – najważniejsze informacje o mieście

Bielsko Biała to miasto położone nad rzeką Białą u stóp Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. Powstało w 1951 roku z połączenia dwóch miast: Białej oraz Bielska.

Miasto zamieszkiwane przez blisko 170 tys. osób podzielone jest na 30 osiedli.

Ze względu na swoje położenie – tereny górskie, blisko 36% powierzchni miasta to obszary chronione. Jest to trzecie tego typu miasto w Polsce zaraz po Koszalinie i Kielcach. Tereny górskie w granicach miasta należą do Parku Krajobrazowego Beskidu Małego oraz Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Ponadto w granicach miasta znajdują się zespoły przyrodniczo-krajobrazowe, takie jak Dolina Wapienicy, Cygański Las, Sarni Stok oraz Gościnna Dolina. Na terenie Bielska-Białej występują 62 pomniki przyrody.

Znajdziemy tutaj również wiele obiektów zabytkowych. Większość z nich pochodzi z czasów, gdy miasto było podzielone jeszcze na Bielsko i Białą.

Miłośnikom kultury Bielsko-Biała oferuje wiele ciekawych miejsc: muzea, teatry, kina, galerie. Ponadto miasto jest organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych, z których rozpoznawalna jest z pewnością Bielska Zadymka Jazzowa.

Miasto zadbało również o wielbicieli sportu i aktywnego wypoczynku. Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Odwiedzając Bielsko-Białą warto zobaczyć m.in. Grodzisko, Zamek Książąt Sułkowskich, Rynek, Dom Tkacza, Starą Fabrykę i przywitać się z rzeźbami postaci z bajek Studia Filmów Rysunkowych: Bolkiem i Lolkiem, Reksiem, łowcą zwierząt  Pampalinim i hipopotamem, Bartolinim Bartłomiejem wraz ze  Smokiem Wawelskim i Don Pedro de Pommidore.

Z jakich innych miast, poza Bielsko-Białą, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Nasi pacjenci przyjeżdżają na wizyty weterynaryjne oraz badania diagnostyczne i specjalistyczne zabiegi z całej Polski, często ze Śląska, z miejscowości takich jak: Pszczyna, Żory, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Imielin, Bieruń, Oświęcim, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kęty, Knurów, Lędziny, Ruda Śląska, Rydułtowy, Rybnik, Mysłowice, Skoczów, Wodzisław Śląski.