Przychodnia weterynaryjna Warszawa Ursynów

 

Przychodnia weterynaryjna w Warszawie funkcjonuje od października 2023 roku.
Znajdujemy się na Ursynowie przy ulicy Maryli 28. Dzięki dogodnej lokalizacji, dostęp do naszej przychodni jest łatwy i wygodny zarówno dla mieszkańców Ursynowa, jak i dla osób dojeżdżających z innych części miasta.

 

Wyposażenie kliniki weterynaryjnej (oddział Warszawa):

 

  • rezonans magnetyczny (wysokie pole 1,5 T)

  • tomograf komputerowy,

  • pracownia RTG,

  • pracownia ultrasonografii (USG),

  • laboratorium analityczne,

  • pracownia elektrodiagnostyki (EMG, ENG, RNS)

  • gabinety internistyczne,

  • gabinety stomatologiczne

Umów się na wizytę

Wizyta

W celu usprawnienia pracy Kliniki prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty  – umówionych pacjentów przyjmujemy zgodnie z terminarzem. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że czas oczekiwania może się wydłużyć, ze względu na pierwszeństwo Pacjentów w stanie wymagającym natychmiastowej pomocy medycznej. Przyjmujemy również pacjentów nieumówionych, jednak może wiązać się to z dłuższym oczekiwaniem.

Opieka

Zwierzęta zawsze były sercem naszego życia. Pielęgnowanie zdrowia i opieka nad tymi istotami jest nie tylko naszym zawodem, ale również odzwierciedleniem rodzinnych wartości. W naszej Klinice każdy specjalista dąży do perfekcji w swoim fachu, bazując na dogłębnej wiedzy i doświadczeniu.
Nasz zespół to prawdziwi fachowcy, którzy zapewniają kompleksową opiekę, od diagnostyki po pełną hospitalizację. Naszą siłą jest zespół ludzi pełnych empatii, zaangażowania i indywidualnego podejścia do każdego podopiecznego. Każdy pacjent jest traktowany przez nas jako niepowtarzalny, dlatego otrzymuje najwyższej klasy opiekę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z recepcją, która udzieli Państwu wszelkich informacji lub skieruje do odpowiedniej osoby. Nie praktykujemy udzielania porad lekarskich przez telefon, chyba, że dotyczą one aktualnie prowadzonego leczenia.


Klinika Teodorowscy oddział Warszawa


Najważniejsze cechy Kliniki

Oferujemy profesjonalizm i zaangażowanie

Wykwalifikowany personel

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, troszcząc się o każde zwierzę na sposób osobisty.

Opieka na najwyższym poziomie przez 24/7

Nasi specjaliści są dostępni przez 24 godziny na dobę, dbając o dobro Państwa zwierząt i świadcząc im wszechstronną opiekę, zawsze gotowi, by służyć pomocą w nagłych sytuacjach.

Nowoczesne sale operacyjne oraz profesjonalny sprzęt

Nasza klinika dla zwierząt dysponuje zaawansowanym wyposażeniem oraz pomieszczeniami operacyjnymi, by skutecznie niesienie pomocy każdemu potrzebującemu czworonogowi.

Salon groomerski i pielęgnacyjny

Proponujemy również profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i usługi groomingu, realizowane przez nasz wykwalifikowany personel. Nasza oferta jest bogata, co pozwala kompleksowo dbać o Twojego zwierzaka.

Komfortowe kojce oraz teren zielony dla czworonogów

Oferujemy komfortowe i ogrzewane miejsca dla psów i kotów, tak by ich pobyt w naszym szpitalu czy pensjonacie odbywał się w spokoju i przytulności.

Ponad 30 lat na rynku

Nasze początki sięgają 1990 roku, gdzie od samego startu stawialiśmy na najwyższe standardy. Dzięki profesjonalizmowi, bogatemu doświadczeniu i nieustannemu dążeniu do doskonalenia, nasza placówka służy pomocą każdemu czworonogowi.

Weterynaryjny Bank Krwi

Zapewniamy natychmiastowy dostęp do krwi i osocza dla kotów i psów. Nasza placówka stawia na ekspresową pomoc dla każdego pacjenta w potrzebie.

Szybkie terminy

Dokładamy starań, by czas oczekiwania na wizytę był minimalny, lecz w sytuacjach pilnych zapewniamy natychmiastową pomoc dla każdego zwierzęcia.

W jaki sposób możemy pomóc?

Doświadczenie i profesjonalizm w leczeniu zwierząt.

Dowiedz się więcej o naszych specjalistach

Lekarze, konsultanci, pomoc medyczna, pracownicy biura.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przeczytaj opinie naszych Klientów.

Profesjonalni pełni oddania lekarze. Dbają o podopiecznych. Mój ukochany zwierzak był operowany dwa razy, spędził w klinice prawie dwa tygodnie. Bardzo dziękuję za pomoc. Nasz pies czuje się dobrze. Korzystamy też z hotelu. Pięć gwiazdek w pełni zasłużone

Kinga Gonfia

Dyżurujemy dla naszych pacjentów

Jesteśmy dla Was zawsze dostępni.

Godziny pracy 

poniedziałek - piątek 09:00 - 22:00

sobota: zamknięte

niedziela: zamknięte

+48 22 112 51 90


Odwiedzają nas pacjenci z całego województwa

Zwłaszcza z okolicznych miejscowości:

Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka


Popularne usługi

Najczęściej wykonywane zabiegi ortopedyczne przeprowadzane w naszej Klinice dotyczą głównie zwichnięć oraz złamań w obrębie narządu ruchu.

Zabieg TPLO

TPLO (tibia plateau leveling osteotomy) jest jedną z metod operacyjnego leczenia zerwanego więzadła krzyżowego przedniego w stawie kolanowym.

Zabieg TTA

TTA (Tibial Tuberosity Advancement) czyli operacyjne przesunięcie guzowatości piszczelowej, to jedna metod leczenia zerwania więzadła krzyżowego przedniego u psów. 

Zabieg DPO

DPO (Podwójna osteotomia miednicy) polega na nacięciu miednicy i dopasowaniu powierzchni stawowych.

Zabieg ostektomii korekcyjnej

Zabieg ortopedyczny wykonywany w przypadku deformacji wzrostowej kości promieniowej lub łokciowej.

Usługi dodatkowe

Szpital dla zwierząt jest miejscem, gdzie nasi pacjenci mogą w spokoju wracać do zdrowia.
Prowadzimy również salon groomerski i pielęgnacyjny oraz hotel dla zwierząt.

Galeria

Zobacz jak pracujemy - wszystkie zdjęcia z naszej codziennej pracy.

Warszawa Weteryna
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Informacja


Z przyczyn technicznych wizyty dyżurne w Klinice w Mikołowie do godziny 24.00

This will close in 0 seconds