Klienci korzystający z usług Kliniki Teodorowscy mogą liczyć na profesjonalizm, zaangażowanie oraz specjalistyczną wiedzę naszego zespołu lekarskiego.

Nasza oferta obejmuje m.in. chirurgię zwierząt, diagnostykę obrazową psów i kotów, salon groomerski i pielęgnacyjny, czy usługi rehabilitacyjne zwierząt.

Dla zwierząt potrzebujących przetoczenia krwi powstał Weterynaryjny Bank Krwi, a właściciele zwierząt chcący wyjechać np. na wakacje mogą powierzyć nam swoich czworonożnych podopiecznych i umieścić ich w hotelu dla zwierząt.

Poszukujesz dobrego weterynarza niedaleko Lędzin? Zapraszamy do mikołowskiej kliniki weterynaryjnej. Umów się na wizytę już dziś.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Lędziny oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Lędziny oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. PAUL II (technika ortopedyczna polegająca na złagodzenia objawów w postaci bólu i kulawizny występujących u pacjentów ze stwierdzonymi zaawansowanymi stadiami choroby zwyrodnieniowej stawów.), czy diagnostyka laboratoryjna - podstawowe badanie, które powinno być wykonywane profilaktycznie średnio raz do roku. Pozwala na ocenę stanu zdrowia zwierzęcia oraz wykrycie ewentualnych schorzeń i wdrożenie niezbędnego leczenia.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Lędziny i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Lędziny i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Aby zapoznać się z cenami poszczególnych usług dostępnych w Klinice Teodorowscy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Mikołowski oddział Kliniki Teodorowscy przyjmuje pacjentów z Lędzin i innych miejscowości przez całą dobę. Pacjentów w stanie zagrożenia życia przyjmujemy poza kolejnością. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty naszych usług.

Lędziny – najważniejsze informacje o mieście

Lędziny są miastem położonym na terenie województwa śląskiego w powiecie bieruńsko-lędzińskim.

Jest to miasto, w którym funkcjonuje blisko 80 zakładów przemysłowych, w tym ruch KWK Piast-Ziemowit, kilka supermarketów i dyskontów. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 1 oraz przechodzi linia kolejowa biegnąca do Tychów oraz Mysłowic.

Na terenie Lędzin znajduje się kilka obiektów sportowych, przez miasto przebiegają szlaki piesze i rowerowe.

Z jakich innych miast, poza Lędzinami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Najczęściej leczymy pacjentów z miast takich jak: Bieruń, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Knurów, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Rydułtowy, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Katowice, Tychy, Wodzisław Śląski, Żory. Leczymy również zwierzęta z Polski, a nawet Europy.