Klinika Teodorowscy posiada szeroką ofertę usług weterynaryjnych dla zwierząt z miasta Gliwice. Specjalizujemy się w m.in. w ortopedii, neurologii, neurochirurgii, artroskopii, kardiologii.

Posiadamy zaawansowaną aparaturę badawczą, tj. rezonanse (w tym jako jedna z trzech placówek w Polsce rezonans wysokopolowy), sprzęt do wykonania badania USG, RTG, badań słuchu, tomografii rezonansu magnetycznego. Wykonujemy zabiegi neurochirurgiczne oraz zaawansowane operacje ortopedyczne.

W ofercie mamy również zabiegi rehabilitacyjne dla zwierząt. W odpowiedzi na duże zainteresowanie i zapotrzebowanie zarówno ze strony lekarzy weterynarii, jak i właścicieli czworonogów, hodowców oraz dawców, w naszej Klinice powstał Weterynaryjny Bank Krwi.

Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach oraz inwestycja w nowoczesną aparaturę medyczną sprawiają, że lekarze pracujący w naszej klinice mają na swoim koncie wiele sukcesów w nawet bardzo skomplikowanych procesach leczenia psów i kotów.

Jesteś z Gliwic i szukasz pomocy weterynaryjnej dla swojego pupila? Skontaktuj się z nami.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Gliwice oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Gliwice oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. artroskopia - metoda stosowana w diagnostyce i leczeniu stawów. Zabieg polega na wprowadzeniu artroskopu, wewnątrz którego znajdują się układ optyczny oraz światłowód. Umożliwia to wykonanie zabiegu chirurgicznego lub dokładne obejrzenie wnętrza stawu na monitorze. Zachęcamy również do skorzystania z usługi fonokardiografii, która jest badaniem pozwalającym wychwycić szmery serca niemożliwe do usłyszenia ludzkim uchem. Fonokardiografia to graficzny zapis dźwięków zarejestrowanych przez fonokardiograf.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Gliwice i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Gliwice i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Koszty leczenia zależą od procedur koniecznych do wykonania w najlepszym dla zwierzęcia leczeniu. Lekarz wybiera procedury leczenia, które są odpowiednie dla danego przypadku, jednak to klient decyduje o ich wykonaniu. Ostateczna cena zależy więc od powyższych działań.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Klinika pełni całodobowy dyżur lekarski. W przypadkach zagrażających życiu zwierząt z miasta Gliwice zachęcamy do zgłoszenia się do naszej kliniki. Dane kontaktowe do kliniki znajdują się w zakładce: kontakt.

Gliwice – najważniejsze informacje o mieście

Gliwice to miasto położone w województwie śląskim nad rzeką Kłodnicą. Miasto podzielone jest na 21 dzielnic, a liczba jego mieszkańców przekracza 178 tysięcy.

Jest to jedno z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce. Gliwice to miasto innowacyjne i dynamicznie rozwijające się. Z pewnością wpływ na rozwój miasta ma obecność ośrodków akademickich, naukowych oraz przemysłowych.

Przemysł ciężki i górniczy wciąż odgrywa tutaj istotną rolę, ustępuje jednak miejsca licznym przedsiębiorstwom oraz firmom, których rozwój opiera się na najnowszych osiągnięciach wiedzy i technologii.

Gliwice oferują również szeroki wachlarz propozycji spędzania wolnego czasu. Mieszkańcy oraz goście mogą korzystać z atrakcyjnych obiektów sportowo-rekreacyjnych, licznych wydarzeń kulturalnych czy festiwali  muzycznych.

Z jakich innych miast, poza Gliwicami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Odwiedzają nas pacjenci z miast: Bieruń, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Imielin, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Katowice, Knurów, Lędziny, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Rydułtowy, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Tychy, Wodzisław Śląski, Żory.