Klinika Teodorowscy to miejsce, w którym lekarze weterynarii podchodzą kompleksowo do opieki nad zwierzętami.

Nasi specjaliści wykonują zaawansowane operacje ortopedyczne (np. THR, TPLO, TTA), przeprowadzają dokładną diagnostykę zwierzęcia: zarówno zabiegową np. artroskopię, jak i obrazową, czyli wykonaną przy pomocy wysokiej klasy aparatury medycznej, np. rezonansu magnetycznego (w tym jedynego na świecie nowoczesnego systemu do badania metodą rezonansu magnetycznego z magnesem stałym o polu 0.4T), tomografu komputerowego, aparatu USG.

Lekarze pracujący w klinice systematycznie podnoszą swoje kompetencje i poszerzają specjalistyczną wiedzę uczestnicząc w szkoleniach. Inwestujemy w najnowocześniejszą aparaturę medyczną. To wszystko sprawia, że pacjenci trafiający do naszej kliniki mogą liczyć na najlepszą pomoc w swoich schorzeniach.

Rehabilitanci gotowi są dostosować najlepszą metodę rehabilitacji do danego schorzenia (hydroterapia psów i kotów, kinezyterapia zwierząt, laseroterapia dla kotów i psów). Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów powstał szpital dla zwierząt, hotel dla psów i kotów oraz Weterynaryjny Bank Krwi.

Poszukujesz dobrego lekarza weterynarii w okolicy Jaworzna? Umów się już dziś na wizytę do Kliniki Teodorowscy:

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Jaworzno oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Jaworzno oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. endoskopia- badanie polegające na wprowadzeniu endoskopu przez otwór w ciele o charakterze naturalnym lub utworzonym celowo. Stosowana często przy diagnostyce schorzeń układu oddechowego, czy pokarmowego oraz do usuwania z układu pokarmowego przedmiotów połkniętych przez zwierzę; PAUL II - zabieg polegający na zamocowaniu specjalnie zaprojektowanej płytki do kości łokciowej. Celem tego zabiegu jest wymuszenie korekcyjnego ustawienia kończyny, które odciąża przedział przyśrodkowy. Takie działanie łagodzi ból oraz kulawiznę u zwierząt.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Jaworzno i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Jaworzno i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Koszty leczenia w naszej klinice weterynaryjnej są zależne od ilości przeprowadzonych procedur, które mają na celu wyleczenie pacjenta. Lekarz proponuje rozwiązania, a klient podejmuje decyzję co do ich wykonania.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Pełnimy całodobowy dyżur lekarski. Nie wahaj się przyjechać do nas w przypadku zagrożenia życia Twojego czworonoga z miasta Jaworzno. Dane kontaktowe kliniki znajdują się na stronie: kontakt.

Jaworzno – najważniejsze informacje o mieście

Jaworzno jest miastem na prawach powiatu położonym we wschodniej części województwa śląskiego, jednak pod względem kulturowym, etnograficznym oraz historycznym stanowiącym integralną część Małopolski. Nazwa miasta oraz jego herb nawiązują do drzewa Jawor.

Na terenie Jaworzna znajduje się kilka niewielkich wzniesień z najwyższym punktem – wzniesieniem Przygoń (354,7 m n. p. m.), kilka cieków wodnych (m.in. rzeki Przemsza i Biała Przemsza) oraz cztery zbiorniki wodne.

Jedną ze stacji kolejowych – Jaworzno Szczakowa zalicza się do największych w Polsce węzłów kolejowych. Położenie miasta sprawia, że dużą rolę odgrywają tutaj przewozy tranzytowe oraz międzynarodowe.

Z jakich innych miast, poza Jaworznem, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Pacjenci, którzy nas odwiedzają mieszkają m.in. w: Bielsku-Białej, Bieruniu, Czechowicach-Dziedzicach, Gliwicach, Imielinie, Jastrzębiu-Zdroju, Katowicach, Kętach, Knurowie, Lędzinach, Mysłowicach, Oświęcimiu, Pszczynie, Rudzie Śląskiej, Rydułtowach, Rybniku, Skoczowie, Tychach, Wodzisławiu Śląskim, Żorach.