Nasza klinka to miejsce, któremu przyświeca hasło „lepsze życie zwierząt”. Do leczenia naszych pacjentów podchodzimy kompleksowo, stawiając ich dobro na pierwszym miejscu.

Korzystamy z zaawansowanej aparatury medycznej, np. rezonansów magnetycznych, aparatów USG, tomografu rezonansu magnetycznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych dla zwierząt dostosowanych indywidualnie do potrzeb poszczególnych zwierząt.

Jesteś z Rudy Śląskiej i szukasz profesjonalnej opieki nad Twoim psem lub kotem? Zapraszamy do naszej kliniki.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Ruda Śląska oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Ruda Śląska oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. JPS (zabieg wykonywany u młodych psów z dysplazją biodrową wykonywany, aby w przyszłości uniknąć znacznie bardziej zaawansowanej interwencji chirurgicznej.), THR (najnowocześniejsza metoda leczenia dysplazji biodrowej  u psa polegająca na wymianie stawu biodrowego. Wykonywany, gdy staw biodrowy wymaga usunięcia i zstąpienia.).

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Ruda Śląska i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Ruda Śląska i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Koszty wizyt weterynaryjnych, badań diagnostycznych, laboratoryjnych oraz innych usług są uzależnione od wielu czynników. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego, aby poznać koszty poszczególnych usług.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Klinika Weterynaryjna Teodorowscy w Mikołowie jest czynna całą dobę. Przyjmujemy chore psy i koty z Rudy Śląskiej i innych miejscowości o każdej porze.

Ruda Śląska – najważniejsze informacje o mieście

Ruda Śląska jest miastem podzielonym na 11 dzielnic, w którym mieszka ponad 136 tys. osób. Znajduje się na terenie województwa śląskiego w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Miasto od samego początku związane było z wydobyciem rud metali, co doprowadziło do odkrycia węgla kamiennego, którego wydobycie rozpoczęło się już w roku 1750.

Z czasem w Rudzie Śląskiej zaczęto budować osiedla robotnicze otaczające tereny kopalni.

Każda z 11 dzielnic Rudy Śląskiej posiada obiekty zabytkowe wybudowane przeważnie w XIX wieku.

Na terenie miasta znajduje się kilka zakładów przemysłowych takich jak: KWK Ruda, huta Pokój, czy elektrociepłownia Mikołaj.

Ruda Śląska jest miastem bardzo dobrze skomunikowanym, co sprzyja przedsiębiorcom chcącym rozwinąć tutaj swoje inwestycje.

Z jakich innych miast, poza Rudą Śląską, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Zwierzęta z  Żor, Bierunia, Bielsko-Białej, Czechowic-DziedzicImielina, GliwicJaworzna, Jastrzębia-Zdroju, Kęt, Katowic, Lędzin, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rydułtów, Wodzisławia Śląskiego, Knurowa są najczęstszymi pacjentami Kliniki Teodorowscy. Oprócz tego leczymy psy i koty z całej Polski oraz z zagranicy.