Lekarze Kliniki Teodorowscy to specjaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje i aktualizujący wiedzę poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach. Stawiamy na nowoczesność i profesjonalizm – inwestujemy w wysokiej klasy aparaturę medyczną, która pozwala na trafne i szybkie postawienie diagnozy.

Nasi specjaliści zajmujący się ortopedią weterynaryjną z powodzeniem przeprowadzają zaawansowane zabiegi takie jak THR, TPLO, TTA.

Posiadamy sprzęt do przeprowadzania diagnostyki obrazowej: RTG, TK, MRI, USG.

Do leczenia naszych pacjentów podchodzimy kompleksowo. Od diagnozy po zabiegi, pobyt w szpitalu w celu regeneracji pozabiegowej, zróżnicowaną rehabilitację dla psów i kotów dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Dodatkowo świadczymy usługi groomerskie, usługi z zakresu dermatologii psów i kotów, stomatologii zwierzęcej. Ponadto zwierzęta z miasta Imielin oraz innych miejscowości mogą spędzić czas w naszym hotelu dla psów i kotów podczas wyjazdu właścicieli.

Szukasz dobrej kliniki weterynaryjnej w pobliżu Imielina dla swojego kota lub psa? Umów się na wizytę w Klinice Teodorowscy.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Imielin oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Imielin oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. USG (jedna z metod diagnostyki obrazowej umożliwiająca zbadanie wielu obszarów ciała oraz narządów wewnętrznych. Ultrasonografia jest badaniem bezpiecznym, niebolesnym i nieinwazyjnym wykorzystującym fale ultradźwiękowe), czy echokardiografia (nazywana jest inaczej echem serca. Echokardiografia to bezpieczne, nieinwazyjne i bezbolesne badanie pracy serca wykonywane za pomocą aparatu USG).

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Imielin i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Imielin i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Cena wizyty w naszej klinice weterynaryjnej zależna jest od ilości badań oraz procedur, które proponuje lekarz, aby leczenie zwierzęcia było jak najbardziej skuteczne. Ostateczna kwota jest związana z decyzją klienta odnośnie wykonania poszczególnych procedur.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Pełnimy całodobowy dyżur weterynaryjny. Zapraszamy do zgłoszenia się do Kliniki Teodorowscy w przypadkach zagrażających życiu zwierząt z miasta Imielin. Zwierzęta w stanie zagrożenia życia przyjmowane są poza kolejnością.

Imielin – najważniejsze informacje o mieście

Niewielkie miasteczko położone w powiecie bieruńsko-lędzińskim województwa śląskiego w sąsiedztwie zbiornika Dziećkowice (zbiornika Imielińskiego).

Imielin stawia na rozwój małej i średniej przedsiębiorczości, a jego władze podejmują szereg działań mających na celu zachęcenie przedsiębiorców do rozwoju.

Władzom Imielina zależy na jego wszechstronnym i harmonijnym rozwoju, dlatego też kładziony jest nacisk na infrastrukturę komunalną, ale również oświatę, kulturę i sport.

Charakterystyczną imielińską budowlą jest kościół Matki Boskiej Szkaplerznej wybudowany na początku XX wieku. Warto odwiedzić również Garby Imielina – pasmo wzniesień, z których najwyższym jest Golcówka (307,6 m n. p. m.).

Z jakich innych miast, poza Imielinem, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Do naszej kliniki przyjeżdżają klienci wraz ze swoimi zwierzętami z m.in. Wodzisławia Śląskiego, Czechowic-Dziedzic, Jastrzębia-Zdroju, Bielska-Białej, Rudy Śląskiej, Oświęcimia, Rydułtów, Skoczowa, Jaworzna, Bierunia, Mysłowic, Knurowa, Pszczyny, Rybnika, Katowic, Tychów, Lędzin, Kętów, Żor.