Nasza klinika jest miejscem, w którym dobro zwierzęcia stawiane jest na pierwszym miejscu. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem, co pomaga nam w trafnym diagnozowaniu oraz najlepszym leczeniu zwierząt.

Specjalizujemy się w zabiegach ortopedycznych, wykonujemy diagnostykę obrazową psów i kotów korzystając z tomografów komputerowych, rezonansów magnetycznych, aparatów USG, RTG.

Oferujemy szeroki wybór zabiegów rehabilitacyjnych, np. hydroterapię kotów i psów, laseroterapię zwierzęcą, kinezyterapię czynną i bierną. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zwierzęta mogą skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych odpoczywając pomiędzy zabiegami w hotelu dla zwierząt.

Zwierzęta z miejscowości Mysłowice oraz innych miejscowości mają ponadto możliwość skorzystania z Weterynaryjnego Banku Krwwi, który funkcjonuje od 2006 roku.

Jesteś z Mysłowic i poszukujesz profesjonalnej opieki weterynaryjnej dla Twojego pupila? Zapraszamy do kontaktu.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Mysłowice oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Mysłowice oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in.

 • tomografia rezonansu magnetycznego - nowoczesna metoda obrazowania ukazująca przekrój badanego zwierzęcia. Jej zaletą jest bezinwazyjność bezbolesność oraz dokładność. Stosowana zarówno przy ocenie tkanek miękkich, kości jak i naczyń,
 • DPO - inaczej podwójna osteotomia miednicy. DPO jest leczeniem chirurgicznym dysplazji biodrowej wykonywanym u jak najmłodszych psów. Lekarz nacina miednicę i dopasowuje powierzchnie stawowe, co wpływa na poprawę stanu pacjenta.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Mysłowice i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

 • radiologia (RTG)
 • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
 • ultrasonografia (USG)
 • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Mysłowice i innych miejscowości w naszej klinice:

 • badanie krwi
 • badanie moczu
 • badanie kału
 • badanie histopatologiczne
 • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Lekarz kierując się swoją wiedzą, wynikami badań i dobrem pacjenta proponuje najlepsze możliwe leczenie. Ostateczna cena jest zależna od klienta – jego decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu proponowanych przez lekarza procedur leczenia.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Nasza placówka pełni całodobowy dyżur weterynaryjny. Pacjenci, których życie jest zagrożone, z miasta Mysłowice oraz innych miast przyjmowani są poza kolejnością. Mapa dojazdu do naszej kliniki dostępna jest na stronie kontakt.

Mysłowice– najważniejsze informacje o mieście

Miasto na prawach powiatu leżące na terenie Górnego Śląska w województwie śląskim nad rzeką Pszemszą. Jest jednym z 50 najludniejszych miast Polski.

Odwiedzając Mysłowice warto zwrócić uwagę na miejsca pamięci, np. pomnik Powstańców Śląskich, pomnik Tadeusza Kościuszki oraz muzea i parki miejskie.

Przez Mysłowice przebiega kilka pieszych i rowerowych szlaków turystycznych.

Mysłowice ze względu na swój industrialny charakter oraz bogatą scenę rockową nazywane jest polskim Manchesterem. Z Mysłowic wywodzi się słynny zespół Myslovitz, ale również zespoły takie jak: Negatyw, Penny Lane, Lenny Valentino, Mediawave, czy ConBrio.

Z jakich innych miast, poza Mysłowicami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Pacjenci przyjeżdżają do nas z wielu miejscowości województwa śląskiego, i nie tylko. Są to m.in.: Wodzisław Śląski, Skoczów, Rydułtowy, Bielsko-Biała, Pszczyna, Bieruń, Czechowice-Dziedzice, Ruda Śląska, Gliwice, Knurów, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Kęty, Jaworzno, Lędziny, Oświęcim, Rybnik, Tychy, Żory.