Klinika Teodorowscy to miejsce, w którym lekarze weterynarii wykonują zaawansowane zabiegi z zakresu ortopedii (m.in. TPLO, TTA) poprzedzone dokładnymi badaniami diagnostycznymi przeprowadzanymi na sprzęcie najwyższej jakości. Specjalizujemy się również w neurochirurgii, chirurgii miękkiej.

Klinika wyposażona jest w zaawansowane urządzenia takie, jak: rezonanse magnetyczne (w tym jedynego na świecie nowoczesnego systemu do badania metodą rezonansu magnetycznego z magnesem stałym o polu 0.4T), tomograf rezonansu magnetycznego, aparaty USG. Przeprowadzamy artroskopię stawu kolanowego w ramach diagnostyki zerwania więzadła kolanowego u psa.

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zdrowie naszych pacjentów, a do ich leczenia podchodzimy kompleksowo.

Posiadamy szeroką ofertę rehabilitacyjną dla psów i kotów, zwierzęta po wykonanym zabiegu mogą odpocząć i zregenerować się w naszym szpitalu.

W Klinice Teodorowscy istnieje laboratorium diagnostyczne, świadczymy usługi z zakresu dermatologii, kardiologii. Dla zwierząt potrzebujących krwi oferujemy Weterynaryjny Bank Krwi. Ponadto dla zwierząt z miasta Jastrzębie-Zdrój oraz innych miejscowości prowadzimy hotel dla zwierząt.

Szukasz profesjonalnej pomocy weterynaryjnej dla swojego zwierzęcia niedaleko Jastrzębia-Zdroju? Skontaktuj się z nami.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Jastrzębie-Zdrój oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Jastrzębie-Zdrój oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in.

 • EKG - badanie polegające na przypięciu elektrod w określonych miejscach ciała zwierzęcia w celu otrzymania informacji dotyczących pracy serca: częstotliwości, rytmu i przewodnictwa impulsów elektrycznych.
 • OCD czyli osteochondroza. Jest chorobą, która sprawia, że w organizmie psa występują zaburzenia rozwoju i formowaniu się kości, co prowadzi do zgrubienia chrząstki. Powoduje to jej niedożywienie, co skutkuje martwicą i odczepianiem się fragmentów chrząstki od kości. To zaś powoduje ból oraz utrudnia poruszanie się zwierzęcia.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Jastrzębie-Zdrój i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

 • radiologia (RTG)
 • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
 • ultrasonografia (USG)
 • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Jastrzębie-Zdrój i innych miejscowości w naszej klinice:

 • badanie krwi
 • badanie moczu
 • badanie kału
 • badanie histopatologiczne
 • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Koszty leczenia w naszej klinice weterynaryjnej zależne są od ilości procedur, które są niezbędne do wykonania w celu najlepszego dla zwierzęcia leczenia. Lekarz przestawia klientowi procedury leczenia. Decyzja klienta odnośnie zastosowania zasugerowanego planu leczenia kształtuje ostateczną cenę.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Jeśli zauważyłeś u swojego zwierzęcia niepokojące objawy i chcesz je skonsultować z lekarzem weterynarii – przyjedź do naszej kliniki. Pełnimy całodobowy dyżur lekarski, a w przypadkach zagrożenia życia pacjenci z różnych miejscowości, m.in. z Jastrzębia-Zdroju przyjmowani są poza kolejnością. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce: kontakt.

Jastrzębie-Zdrój – najważniejsze informacje o mieście

Miasto położone w południowej części województwa śląskiego liczące ponad 88 tysięcy mieszkańców. W okresie od połowy XIX wielu do lat 90. XX wieku Jastrzębie-Zdrój było uzdrowiskiem. Miasto podzielone jest na 6 sołectw oraz 15 osiedli.

Miasto posiada kilka parków i jarów. Na terenie Jastrzębia-Zdroju znajduje się kilkanaście zabytków, m.in. Sanktuarium Opatrzności Bożej wybudowanego w 1825 roku.

Przez Jastrzębie-Zdrój przebiega kilka szlaków turystycznych oraz tras rowerowych, np. jedna z tras EuroVelo.

W mieście istnieje KS Jastrzębski Węgiel odnoszący sukcesy w siatkówce mężczyzn. Poza siatkówką na terenie Jastrzębia-Zdrój funkcjonuje piłkarski klub GKS Jastrzębie oraz klub hokejowy JKH GKS Jastrzębie.

Główną gałęzią przemysłu w Jastrzębiu jest górnictwo węgla kamiennego. Historycznie na terenie miasta działało kilka kopalń, które aktualnie zostały połączone w jeden podmiot o nazwie Kopalnia Węgla Kamiennego „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie”.

W Jastrzębiu-Zdroju 3 września 1980 roku przy kopalni Węgla Kamiennego „Manifest Lipcowy” (Zofiówka) przez Komisję Rządową oraz Prezydium Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego podpisano porozumienie jastrzębskie, zaliczane do porozumień sierpniowych.

Z jakich innych miast, poza Jastrzębiem-Zdrój, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas ze swoimi właścicielami z wielu miast: Bielska-Białej, Bierunia, Czechowic-Dziedzic, Gliwic, Imielina, Jaworzna, Katowic, Kętów, Knurowa, Lędzin, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rudy Śląskiej, Rydułtów, Rybnika, Skoczowa, Tychów, Wodzisławia Śląskiego, Żor.