Nasza klinika to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawiane jest dobro zwierzęcia. Nasz zespół dysponuje nowoczesną aparaturą medyczną oraz specjalistyczną wiedzą, co pomaga im w najlepszym leczeniu zwierząt opartym na trafnej diagnozie.

Nasi lekarze specjalizują się w zabiegach ortopedycznych. Wykonujemy diagnostykę obrazową zwierząt korzystając z zaawansowanego sprzętu.

W naszej ofercie rehabilitacyjnej znajdą Państwo m.in. laseroterapię psów i kotów, kinezyterapię czynną i bierną, hydroterapię zwierząt.

Zwierzęta z Rydułtów oraz innych miejscowości mogą skorzystać z hotelu dla zwierząt, przebywając w nim zarówno podczas nieobecności właścicieli, jak również podczas korzystania z indywidualnie dobieranych turnusów rehabilitacyjnych.

Jako jedna z nielicznych placówek weterynaryjnych w kraju prowadzimy Weterynaryjny Bank Krwi dla zwierząt, który funkcjonuje od 2006 roku.

Twój pies lub kot z miasta Rydułtowy potrzebuje opieki weterynaryjnej? Zadzwoń do naszej kliniki i umów się na wizytę.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Rydułtowy oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Rydułtowy oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. TTA (jedna z technik operacyjnych polegająca na wysunięciu i przemieszczeniu fragmentu kości piszczelowej. Stosowna przy zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego), fonokardiografia (badanie z zakresu diagnostyki kardiologicznej polegające na wizualnym zapisie pracy serca. Pozwala ona na dokładne zbadanie szmerów serca, które nie są słyszalne ludzkim uchem.)

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Rydułtowy i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Rydułtowy i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Koszty leczenia naszych pacjentów zależne są od wielu czynników. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub osobiście.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Jesteśmy otwarci całą dobę. Poza regularnymi godzinami pracy, nasi lekarze pełnią dyżury weterynaryjne. Zapraszamy właścicieli zwierząt ze swoimi pupilami z Rydułtów i innych miejscowości.

Rydułtowy – najważniejsze informacje o mieście

Rydułtowy to miasto znajdujące się w powiecie wodzisławskim w województwie śląskim. Na terenie Rydułtów leży najwyższy, liczący 311 m n. p. m. punkt Płaskowyżu Rybnickiego.

Miasto o powierzchni blisko 15 km kwadratowych podzielone na 9 osiedli zamieszkuje około 21 tysięcy osób.

Rydułtowy są ośrodkiem wydobycia węgla kamiennego – na terenie miasta funkcjonuje KWK Rydułtowy-Anna. Mieszkańcy poza pracą w KWK Rydułtowy-Anna znajdują również zatrudnienie w firmach, które świadczą usługi dla kopalni.

Z jakich innych miast, poza Rydułtowami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Bieruń, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Katowice, Knurów, Lędziny, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Wodzisław Śląski, Skoczów, Żory to tylko niektóre miasta, z których przyjeżdżają do nas nasi klienci wraz ze swoimi zwierzętami.