Klinika Teorodowscy to placówka wyposażona w nowoczesną aparaturę medyczną. Pracujący w klinice lekarze tworzą zespół profesjonalistów.

Przeprowadzamy diagnostykę obrazową m.in. za pomocą rezonansów magnetycznych, tomografów komputerowych. Wykonujemy skomplikowane operacje ortopedyczne, zajmujemy się diagnostyką dysplazji, wykonujemy m.in. artroskopię stawu kolanowego u psów.

Prowadzimy salon groomerski oraz hotel dla zwierząt. Oferujemy różnego typu zabiegi rehabilitacyjne dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjentów.

Mieszkasz w Oświęcimiu i szukasz profesjonalnej pomocy weterynaryjnej dla swojego psa lub kota? Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Oświęcim oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Oświęcim oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to np. RTG (metoda diagnostyki obrazowej polegająca na prześwietleniu danego obszaru ciała zwierzęcia wiązką promieni rentgenowskich. Badanie RTG jest bezbolesne, jednak często wymaga zastosowania sedacji psa lub kota ze względu na niewygodną pozycję zwierzęcia podczas badania oraz skłonność kotów i psów do ruchu, co uniemożliwi wykonanie wyraźnego zdjęcia), czy THR (najnowocześniejsza metoda leczenia dysplazji biodrowej u psa polegająca na wymianie stawu biodrowego. Wykonywany, gdy staw biodrowy wymaga usunięcia i zstąpienia.).

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Oświęcim i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Oświęcim i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Cena wizyty w naszej klinice weterynaryjnej uzależniona jest od wielu czynników, m.in. charakteru wizyty, ilości wykonanych badań, konieczności pobytu zwierzęcia w szpitalu, pakietu rehabilitacyjnego.

W przypadku leczenia specjalistycznego lekarz przestawia plan leczenia zwierzęcia, o którego wykonaniu decyduje klient. Decyzja wpływa na koszty leczenia.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Nasza klinika jest dostępna dla swoich pacjentów z miasta Oświęcim i innych miast przez całą dobę. Zwierzęta znajdujące się w stanie zagrożenia życia przyjmujemy poza kolejnością. Zapraszamy do kontaktu.

Oświęcim– najważniejsze informacje o mieście

Oświęcim jest miastem leżącym na granicy Śląska oraz Małopolski przy ujściu rzeki Soły do Wisły. Miasto podzielone na 12 osiedli zamieszkuje ponad 37 tys. ludzi.

Przyjeżdżając do Oświęcimia warto odwiedzić Starówkę, Muzeum Zamek, Plac Księdza Skarbka z Synagogą i Muzeum Żydowskim.

Miłośnicy przyrody mogą spędzić czas korzystając z uroku bulwarów nad rzeką Sołą.

Mieszkańcy i goście chętnie odwiedzają tutejszą pływalnię oraz Oświęcimskie Centrum Kultury.

Oświęcim jest gospodarzem kilkunastu wydarzeń, m.in. Jarmarku Kasztelańskiego, Nocy Muzeów, Teuron Life Festivalu Oświęcim, Letniego Kina Plenerowego.

Na terenie Oświęcimia znajduje się szczególne miejsce: miejsce pamięci i muzeum Auchwitz-Birkenau – byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady.

Z jakich innych miast, poza Oświęcimiem, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Odwiedzający nas klienci i pacjenci mieszkają m.in. w: Żorach, Wodzisławiu Śląskim, Tychach, Skoczowie, Rybniku, Rydułtowach, Rudzie Śląskiej, Pszczynie, Mysłowicach, Lędzinach, Knurowie, Kętach, Katowicach, Jaworznie, Jastrzębiu-Zdroju, Imielinie, Gliwicach, Czechowicach-Dziedzicach, Bieruniu, Bielsku-Białej.