Klinika Teodorowscy leczy zwierzęta już od ponad 30 lat. Naszym priorytetem jest zdrowie zwierząt. Zawsze stawiamy je na pierwszy miejscu. Aby jak najlepiej pomóc naszym pacjentom, lekarze pracujący w naszej klinice regularnie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach specjalistycznych. Mamy świadomość, że sprawne leczenie zwierząt wymaga również wysokiej jakości aparatury medycznej. Inwestujemy więc w najlepszy sprzęt diagnostyczny.

Do leczenia naszych czworonożnych pacjentów podchodzimy kompleksowo. W Klinice Teodorowscy oferujemy zarówno wizyty weterynaryjne, jak i szeroką diagnostykę obrazową. W razie konieczności nasi specjaliści wykonują skomplikowane zabiegi operacyjne. Oferujemy również usługi rehabilitacyjne psów i kotów.

Mieszkasz w Tychach, a Twoje zwierzę potrzebuje konsultacji weterynaryjnej? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę już dziś.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Tychy oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Tychy oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. artroskopia, czyli zabieg polegający na wprowadzeniu do stawu artroskopu w celu usunięcia wolnych fragmentów uszkodzonej chrząstki lub w celach diagnostycznych. Przewagą artroskopii nad tradycyjną operacją są niewielkie nacięcia, a co za tym idzie szybszy powrót do zdrowia czworonoga. Innym zabiegiem jest endoskopia – nieinwazyjna metoda obrazująca wnętrze ciała przy pomocy endoskopu. Endoskopia wykonywana jest w celach diagnostycznych (choroby układu oddechowego lub pokarmowego) albo interwencyjnych (podejrzenie połknięcia przez psa lub kota ciała obcego).

 

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Tychy i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Tychy i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Koszty leczenia w naszej klinice weterynaryjnej zależą od wielu czynników, przede wszystkim od rodzaju wizyty, czy wykonywanego badania. Szczegółowych informacji dotyczących cennika udziela nasz personel osobiście bądź telefonicznie.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Klinika Teodorowscy pełni całodobowy dyżur weterynaryjny. Jeśli Twój pies lub kot znajdują się w stanie zagrożenia życia, przyjedź do nas bez umawiania wizyty.

Tychy – najważniejsze informacje o mieście

Tychy to jedno ze śląskich miast zamieszkałe przez ponad 128 tys. mieszkańców. Najstarsza wzmianka o Tychach pochodzi z XV wieku.

Miasto jest miejscem idealnym do wypoczynku. Posiada liczne parki, skwery oraz lasy, które zajmują połowę powierzchni miasta.

Miłośnicy kultury również znajdą tutaj coś dla siebie. W Tychach znajdują się liczne galerie sztuki, kilka muzeów, teatrów. Miasto organizuje imprezy cykliczne, np. Śląską Jesień Gitarową, Krakowski Salon Poezji w Tychach, Tyskie Spotkania Teatralne.

Tychy znane są z browaru produkującego od XVII wieku piwo. Tyskie Browary Książęce zapraszają do części muzealnej oraz na degustację.

Na obrzeżach miasta utworzona została Tyska Podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w ramach której skupione jest ponad 50 przedsiębiorstw zatrudniających kilkanaście tysięcy osób.

Z jakich innych miast, poza Tychami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Przyjeżdżają do nas pacjenci z miast: Bieruń, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Katowice, Knurów, Lędziny, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Rydułtowy, Ruda Śląska, Rybnik, Wodzisław Śląski, Skoczów, Żory.