Klinika Teodorowscy to miejsce, w którym lekarze zajmują się kompleksowo Twoim zwierzęciem. Dysponując najnowszą specjalistyczną wiedzą oraz nowoczesną aparaturą medyczną, zapewniamy naszym pacjentom najlepsze leczenie dostosowane indywidualnie do każdego zwierzęcia.

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu ortopedii, chirurgii, kardiologii, neurochirurgii zwierząt, rehabilitacji psów i kotów.

Zwierzęta mogą skorzystać z Weterynaryjnego Banku Krwi. Właściciele mają możliwość pozostawienia swoich podopiecznych w naszym hotelu dla zwierząt.

Właścicieli zwierząt ze Skoczowa zapraszamy do zapisania się na wizytę weterynaryjną do Kliniki Teodorowscy.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Skoczów oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Skoczów oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. UAP (niezrośnięty wyrostek dodatkowy kości łokciowej u zwierząt jest schorzeniem, które polega na odseparowaniu wyrostka dodatkowego od kości łokciowej), fonokardiografia (badanie z zakresu diagnostyki kardiologicznej polegające na wizualnym zapisie pracy serca. Pozwala ona na dokładne zbadanie szmerów serca, które nie są słyszalne ludzkim uchem.)

 

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Skoczów i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Skoczów i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Cennik wizyt, badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz usług dodatkowych mogą poznać Państwo przychodząc do kliniki osobiście lub kontaktując się z nami pod numerem telefonu +48 32 738 40 41.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Jesteśmy dostępni dla Państwa 24 godziny na dobę. Poza stałymi godzinami pracy, przyjmujemy naszych czworonożnych pacjentów ze Skoczowa oraz innych miejscowości również podczas dyżurów weterynaryjnych.

Skoczów – najważniejsze informacje o mieście

Skoczów jest miastem znajdującym się w województwie śląskim w powiecie cieszyńskim. Zaliczany jest do najstarszych miast Śląska Cieszyńskiego.

Przez miasto przebiega kilka szlaków turystycznych oraz tras rowerowych. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wyruszyć na górskie wycieczki, np. na Błatnią (około 15 km), czy Równicę (około 11 km) lub dołączyć do miłośników nordic walking. Zimą uruchamiany jest orczykowy wyciąg narciarski.

Nieopodal Skoczowa – w Ochabach znajduje się Stadnina Koni Ochaby znana w całej Polsce. Chętni mogą rozpocząć właśnie tutaj swoją przygodę z jeździectwem.

Z jakich innych miast, poza Skoczowem, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Bieruń, Bielsko-Biała, Czechowice-DziedziceImielin, Gliwice,  Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Katowice, Knurów, Lędziny, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Rydułtowy, Ruda Śląska, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory  to przykłady miast, z których przyjeżdżają do nas klienci, którzy nam zaufali. Pacjenci korzystający z naszych usług przyjeżdżają do nas z całej Polski, a nawet z zagranicy.