Diagnostyka obrazowa zwierząt, rehabilitacja psów i kotów, Weterynaryjny Bank Krwi, zabiegi ortopedyczne i chirurgiczne to tylko część usług, które wykonujemy w ramach oferty Kliniki Teodorowscy.

Lekarze pracujący w naszej klinice z pasją i zaangażowaniem pomagają czworonożnym pacjentom.

Placówki kliniki wyposażone są w nowoczesną aparaturę medyczną, co pozwala na dokładną diagnozę schorzenia, a co za tym idzie, szybkie wdrożenie skutecznego leczenia chorego zwierzęcia.

Mieszkańców Knurowa wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami zapraszamy na wizytę do naszej kliniki weterynaryjnej.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Knurów oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Knurów oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. FCP (jedno z najczęściej występujących, u psów raz dużych i średnich. zaburzeń rozwojowych stawu łokciowego.), badanie słuchu BAER (badanie polegające na ocenie, czy zwierzę ma możliwość odbierania dźwięków.)

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Knurów i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Knurów i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Ceny wizyt weterynaryjnych, diagnostyki obrazowej, laboratoryjnej oraz zabiegów operacyjnych i innych są uzależnione od różnych czynników. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z recepcją.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Naszych pacjentów z Knurowa i innych miejscowości przyjmujemy w godzinach pracy kliniki oraz podczas dyżurów. Pacjenci w stanie zagrażającym życiu są przyjmowani poza kolejnością.

Knurów – najważniejsze informacje o mieście

Knurów jest miastem położonym na terenie województwa śląskiego w południowych granicach powiatu gliwickiego.

Zamieszkiwany jest przez blisko 39 tys. mieszkańców. Knurów jest miastem, w którym prosperują dwie kopalnie węgla kamiennego, posiada również dobrze rozwiniętą sieć usług finansowych. Jest to miasto, które ma duże doświadczenie w zakresie inwestycji, ze stabilnym rynkiem racy, uporządkowaną gospodarką odpadami komunalnymi, czytelną polityką rozwojową, korzystnym usytuowaniem (przecięcie autostrady A4 i A1) oraz posiadające duży węzeł kolejowy.

Z jakich innych miast, poza Knurowem, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Najczęściej, poza innymi miastami Polski oraz pacjentami z zagranicy, w naszej klinice przyjmujemy pacjentów ze śląskich miast, np. Tychów, Bierunia, Bielsko-Białej, Czechowic-Dziedzic, Gliwic, Imielina, Jaworzna, Jastrzębia-Zdroju, Kęt, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rydułtów, Rudy Śląskiej, Rybnika, Skoczowa, Katowic, Wodzisławia Śląskiego, Żor.