W Klinice Teodorowscy dobro pacjenta jest dla nas wartością nadrzędną. Aby stawiać trafne diagnozy i podejmować skuteczne leczenie, nasza kadra wciąż zdobywa wiedzę i doświadczenie na różnego rodzaju kursach, szkoleniach, czy konferencjach. Wiemy, że dokładna diagnoza wymaga odpowiedniego sprzętu. Klinika inwestuje więc w nowoczesną aparaturę medyczną.

Nasza oferta obejmuje m.in. przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów ortopedycznych, zabiegi rehabilitacyjne dla zwierząt, Weterynaryjny Bank Krwi, czy hotel dla psów i kotów.

Poszukujesz dobrego specjalisty dla Twojego psa lub kota? Umów się już dzisiaj na wizytę w naszej klinice weterynaryjnej.

Klinika w Mikołowie

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Kęty oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Szpital dla zwierząt – jakie badania i zabiegi wykonujemy u czworonogów?

Zwierzęta z miasta Kęty oraz innych miejscowości mogą skorzystać z szeregu badań i zabiegów wykonywanych przez naszych lekarzy. Są to m.in. FCP (najczęstsza przyczyna dysplazji u psów. Polega na fragmentacji wyrostka dziobatego przyśrodkowego znajdującego się w stawie łokciowym.), czy elektrodiagnostyka, która jest badaniem mającym na celu zdiagnozowanie ewentualnej miopatii lub neuropatii. Wyróżnia się elektromiografię oraz elektroneurografię. Pierwsza z nich określa aktywność spontaniczną mięśni, natomiast druga poprzez stymulację nerwów pozwala na zbadanie prędkości przewodnictwa ruchowego oraz czuciowego.

Kompleksowa diagnostyka weterynaryjna

Badania diagnostyki obrazowej psów i kotów z miasta Kęty i innych miejscowości wykonywane w naszej klinice:

  • radiologia (RTG)
  • tomografia Rezonansu Magnetycznego (MRI)
  • ultrasonografia (USG)
  • endoskopia

Badania diagnostyczne zwierząt – psów i kotów z miasta Kęty i innych miejscowości w naszej klinice:

  • badanie krwi
  • badanie moczu
  • badanie kału
  • badanie histopatologiczne
  • pobranie i badanie wymazów (oka, ucha, ginekologiczny)

Ile kosztuje wizyta u weterynarza w naszej klinice?

Aby poznać ceny usług weterynaryjnych oferowanych naszym pacjentom w Klinice Teodorowscy, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z recepcją.

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Nasza placówka w Mikołowie pełni całodobowy dyżur weterynaryjny dla zwierząt z Kętów i innych miejscowości. Pacjenci, których życie jest zagrożone przyjmowani są poza kolejnością. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Kęty– najważniejsze informacje o mieście

Kęty to miasto położone w Kotlinie Oświęcimskiej w dolinie rzeki Soły na terenie województwa małopolskiego. Mieszczą się na skrzyżowaniu dróg: Kraków – Bielsko-Biała oraz Oświęcim – Żywiec.

Pierwsze wzmianki o mieście pojawiły się w 1238 roku, a prawa miejskie zostały przyznane Kętom już w 1277 roku.

W Kętach urodził się Jak Wacięga, znany również jako Jan Kanty – profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz święty kościoła katolickiego.

Obecnie miasto podzielone na 13 osiedli zamieszkuje ponad 18 tys. osób. W Kętach prosperuje kilka dużych przedsiębiorstw związanych z produkcją i obróbką metali niezależnych, ponadto posiada dobrze rozwinięty przemysł.

Z jakich innych miast, poza Kętami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Właściciele kotów i psów zgłaszają się do naszej kliniki z wielu śląskich miast, m.in.: Bielska-Białej, Bierunia, Czechowic-Dziedzic, Gliwic, Imielina, Jaworzna, Katowic, Knurowa, Lędzin, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rudy Śląskiej, Rydułtów, Rybnika, Skoczowa, Tychów, Wodzisławia Śląskiego, Żor.