Poznaj opinie naszych Klientów

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Patrycja Tronina
  Lekarze pracujący w Klinice przekładają zdrowie i dobro zwierząt ponad korzyści materialne. Oby więcej takich miejsc. Chciałam serdecznie podziękować w imieniu swoim i naszej małej Neli.
  Patrycja Tronina
 • Stanisława Masier
  Musieliśmy zrobić transfuzję krwi naszemu Edkowi. W klinice zajęli się nim szybko i profesjonalnie. Polecam wszystkim, dla których przetoczenie krwi jest ostatnią deską ratunku.
  Stanisława Masier
 • Bartosz Borowski
  Jedna z najlepszych klinik weterynaryjnych. Świetne podejście do zwierząt, bardzo duża ilość sprzętu oraz czynne całą dobę. Chodzę tam z moimi zwierzakami już od wielu i jestem naprawdę zadowolony.
  Bartosz Borowski
 • Kinga Gonfia
  Profesjonalni pełni oddania lekarze. Dbają o podopiecznych. Mój ukochany zwierzak był operowany dwa razy, spędził w klinice prawie dwa tygodnie. Bardzo dziękuję za pomoc. Nasz pies czuje się dobrze. Korzystamy też z hotelu. Pięć gwiazdek w pełni zasłużone
  Kinga Gonfia
 • Michał M
  Ja mam pozytywne odczucie po wizycie w Klinice stąd też taka ocena. Szybko, sprawnie i rzeczowo - doktor z dużą wiedzą i bardzo dobrym podejściem do zwierzaka. Wykonana diagnoza, badanie perfekcyjnie. Jechałem 80km w nocy i nie żałuję - polecam
  Michał M
 • Agnieszka Mąkoś
  Dziękujemy jeszcze raz za uratowanie naszego psiaka, chłopak lubi zjeść coś niejadalnego przez co w niedzielny wieczór pomogliście mu. Za szybką reakcję i pełen profesjonalizm jestem wdzięczna ❤
  Agnieszka Mąkoś
 • Dorota Grzywa
  Jestem bardzo zadowolona z Kliniki w Orzeszu. Podziękowania dla całego personelu w szczególności Pani neurolog doktor Paulinie. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie nasza suczka Figa po 2 miesiącach leczenia i żmudnej rehabilitacji wróciła do pełni sił. Polecam i dziękuję.
  Dorota Grzywa
 • Aleksandra Mika
  Polecamy z całego serca klinikę Teodorowscy!!! Nasza Koffi trafiła tam w nocy w ciężkim stanie z wypadającym dyskiem, została natychmiast przyjęta i w niespełna 24h miała wykonany rezonans a nastepnie zabieg który przywrócił ją do pełnej sprawności ! Świetna opieka, profesjonalizm na każdym kroku, fachowcy rozumiejący emocje właścicieli a przede wszystkim niesamowicie zorganizowany zespół który czuwał nad naszym psiakiem ! Dziękujemy!!!
  Aleksandra Mika

Trafiliśmy do Pana Doktora Piotra z dziewczyną 1,5 roczną borderką , która z godziny na godzinę przestawała chodzic. Neuropatia czterokonczynowa. Po poprzednich dwóch wizytach u innych weterynarzy, którzy dawali tylko zastrzyki i żadnej diagnozy trafiliśmy do profesjonalistów. Kompleks badań, TK o który sami poprosilismy, pozwoliły postawić trafną diagnozę i rozpocząć leczenie. Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi za profesjonalizm idużo empatii i Pani Marcie za wielkie serce, i cudowna opiekę nad naszą Bibi . Polecam Klinikę z całego serca.❤️
Alexandra Kucharska
Alexandra Kucharska
16. Styczeń, 2024.
Bardzo profesjonalna opieka. Polecam.
Piotr Maciejewski
Piotr Maciejewski
26. Grudzień, 2023.
Opieka ortopedyczna na najwyższym poziomie.
Ewa KP
Ewa KP
27. Listopad, 2023.
Bardzo fajna Klinika. Pani Doktor Martyna Loskot z dużą wiedzą i wspaniałym podejściem cudownie zaopiekowała się moją kotką. Ja i Blanka dziękujemy i polecamy.
Marta Rzepka
Marta Rzepka
30. Październik, 2023.

Opinie
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Informacja


Z przyczyn technicznych wizyty dyżurne w Klinice w Mikołowie do godziny 24.00

This will close in 0 seconds