Hotel dla psów i kotów, przechowalnia dla zwierząt

Dla osób poszukujących bezpiecznego miejsca pobytu dla swojego pupila na czas swojego wyjazdu, urlopu itp. oferujemy hotel dla zwierząt.

W otwartym szpitalu przy ul. Powstańców 7 w Orzeszu znajdują się osobno wydzielone, przestronne pomieszczenia dla psów i kotów wyposażone w podgrzewane klatki. Pomieszczenia są stale monitorowane. Wykwalifikowany personel czuwa 24 godziny na dobę nad bezpieczeństwem podopiecznych, a w razie jakichkolwiek problemów, pomoc lekarza weterynarii jest natychmiastowa. Zwierzęta mają na bieżąco sprzątane kojce, posiadają stały dostęp do wody, a czas i częstotliwość karmienia określają ich Właściciele. Psy mają do swojej dyspozycji rozległy teren zielony do spacerów i rekreacji.

Dysponujemy także kojcami zewnętrznymi. Spełnimy nawet najbardziej wyszukane pomysły, aby Wasz Pupil spędził ten czas spokojnie i bezstresowo. Opcjonalnie podczas pobytu zwierzęcia w hotelu można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, kąpieli, usług groomerskich oraz z konsultacji behawiorystycznej lub całej profilaktyki i oferty weterynaryjnej.

W przyszłości dla Państwa wygody zostanie uruchomiona opcja wysyłania zdjęć i informacji z pobytu Waszego Pupila w hotelu na komórkę lub maila (więcej informacji o tym systemie wkrótce).

Zarezerwuj miejsce

Hotel dla zwierząt
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Informacja


Z przyczyn technicznych wizyty dyżurne w Klinice w Mikołowie do godziny 24.00

This will close in 0 seconds