Klinika Teodorowscy to miejsce, w którym zapewniamy kompleksową ofertę weterynaryjną zwierząt – kotów i psów. Klinika rozpoczęła swoją działalność ponad 30 lat temu. Obecnie leczymy zwierzęta w dwóch placówkach: szpitalu dla zwierząt w Orzeszu oraz klinice weterynaryjnej w Mikołowie.

Nasi lekarze na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjenta. Klienci cenią nas za zaangażowanie, profesjonalizm i empatię.

Oferta kliniki obejmuje m.in. przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów z zakresu chirurgii i ortopedii weterynaryjnej, szeroką diagnostykę obrazową oraz rehabilitacyjną. Dodatkowymi usługami są salon groomerski i pielęgnacyjny oraz hotel dla zwierząt.

Hotel dla zwierząt prowadzony przez Klinikę Teodorowscy w szpitalu weterynaryjnym w Orzeszu to miejsce, w którym bez obaw możesz pozostawić swojego kota lub psa podczas urlopu czy wyjazdu.

Mieszkasz w Rudzie Śląskiej i potrzebujesz miejsca, w którym możesz zostawić swoje zwierzę na czas Twojej nieobecności? Zachęcamy do skorzystania z hotelu dla zwierząt prowadzonego przez Klinikę Teodorowscy.

Hotel dla zwierząt – zakres usług

Właścicielom czworonogów poszukującym bezpiecznego miejsca dla swoich pupili podczas urlopu czy wyjazdu polecamy skorzystanie z usług naszego hotelu dla zwierząt.

Hotel mieści się w siedzibie szpitala w Orzeszu. Dla naszych czworonożnych gości mamy do dyspozycji wydzielone przestronne pomieszczenia, które wyposażyliśmy w podgrzewane klatki. Nasz personel jest dostępny przez całą dobę czuwając nad bezpieczeństwem powierzonych nam psów i kotów.

Atutem naszego hotelu dla zwierząt jest natychmiastowa pomoc lekarza weterynarii w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Zwierzęta mają do dyspozycji teren zielony znajdujący się na terenie szpitala. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt psów i kotów w naszym hotelu był dla nich spokojny, bezstresowy i bezpieczny.

Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie hotelu dla zwierząt.

Ile kosztuje pobyt w hotelu dla zwierząt prowadzonego przez naszą klinikę?

Cena pobytu w hotelu dla zwierząt zależna jest m.in. od długości pobytu, skorzystania z dodatkowych usług , np. zabiegów pielęgnacyjnych, konsultacji behawiorystycznych. Szczegółowe informacje dotyczące pobytu w hotelu dla zwierząt uzyskają Państwo dzwoniąc do recepcji szpitala w Orzeszu.

Ruda Śląska – najważniejsze informacje o mieście

Ruda Śląska to miasto powstałe w 1959 roku z dwóch miast: Nowego Bytomia oraz Rudy. Miasto zamieszkuje około 136 tysięcy osób. Ruda Śląska podzielona jest na 11 dzielnic: Bielszowice, Bykowinę, Chebzie, Czarny Las, Godulę, Halembę,Kochłowice, Nowy Bytom, Orzegów, Rudę i Wirek.

Miasto położone jest pomiędzy dorzeczem rzeki Wisły oraz dorzeczem rzeki Odry. Ruda Śląska jest dobrze skomunikowana i stanowi atrakcyjne miejsce dla inwestorów chcących podjąć różnego rodzaju działalności.

Z jakich innych miast, poza Rudą Śląską, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

W Klinice Teodorowscy leczymy zwierzęta z całej Polski i zagranicy. Najczęściej trafiają do nas psy i koty ze śląskich miejscowości, m.in. Bielska-Białej, Lędzin, Czechowic-Dziedzic, Jastrzębia-Zdroju, Jaworzna, Katowic, Kętów, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rydułtów, Rybnika, Skoczowa, Tychów, Wodzisławia Śląskiego, Żor, Bierunia, Imielina, Knurowa.

Zobacz w jaki sposób możemy pomóc

Nasz zespół

Bądź na bieżąco