EAAGY1MpHxyABO4nDCPWCK7dqHC6LxEyvH1yxYc3996KW6MbFnstXbylLwGaDNUH1WFhbIeWXIpf6TpQOAV7PZB0ozAt5P7xymHFQALIMBbDiL3zNMinZAW0toz2vXtj7K6IUd2JjD1lygFzm07Yo30nZANNrXjHhafwBPBTbzaNFPLDPYDWS5navdnCdeWR0gZDZD

Klinika Teodorowscy jest placówką z ponad 30-letnią tradycją. Nasi lekarze stawiają dobro zwierząt na pierwszym miejscu. Systematyczne szkolenia i nowoczesny profesjonalny sprzęt sprawiają, że leczenie zwierząt odbywa się zawsze na najwyższym poziomie.

Specjaliści pracujący w naszej klinice wykonują m.in.

Oprócz tego oferujemy operacyjne leczenie schorzeń ortopedycznych, takich jak:

Zabiegi ortopedyczne przeprowadzane w naszej klinice dotyczą przede wszystkim złamań lub zwichnięć w obrębie narządu ruchu. Nasi lekarze wykonują zespolenia skomplikowanych złamań kości wykorzystując przy tym np. płytki kostne lub śruby.

Poza usługami z zakresu ortopedii przyjmujemy pacjentów wymagających leczenia m.in. kardiologicznego, neurologicznego. Oferujemy różne rodzaje rehabilitacji zwierząt.

Dodatkowo prowadzimy salon groomerski i hotel dla zwierząt.

Jesteśmy również jedną z niewielu placówek w Polsce, w której funkcjonuje Weterynaryjny Bank Krwi.

Zapewniamy skuteczne leczenie schorzeń ortopedycznych Twojego zwierzęcia z miasta Gliwice oraz innych miejscowości. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: +48 32 738 40 41.

Zabiegi wykonywane w ramach ortopedii weterynaryjnej

W naszej klinice przeprowadzamy różnorodne zabiegi z zakresu ortopedii weterynaryjnej. Fachowa wiedza naszych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają wykonanie zabiegów takich jak:

  • artroskopia – jest to małoinwazyjny zabieg wykonywany w celu zdiagnozowania schorzeń ortopedycznych lub w celach terapeutycznych. Efekty uzyskane podczas zabiegu artroskopii są tak samo dobre jak efekty uzyskane podczas tradycyjnego zabiegu chirurgicznego. Niewątpliwą zaletą artroskopii są niewielkie nacięcia, które goją się szybciej i łatwiej, niż poważne rany pooperacyjne.
  • zabieg TPLO – wykonywany jako jedna z metod leczenia operacyjnego podejmowanego, gdy mamy do czynienia z zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego psa.
  • zabieg TTA – jedna z metod leczenia zerwania więzadła krzyżowego przedniego u psa. Polega na przesunięciu guzowatości piszczelowej.
  • zabieg DPO – podczas zabiegu nacinana jest miednica i dopasowane są powierzchnie stawowe. Operacja wykonywana jest u jak najmłodszych psów ze zdiagnozowaną dysplazją biodrową.

Diagnostyka ortopedyczna w weterynarii na najwyższym poziomie

W ramach diagnostyki ortopedycznej lekarze naszej kliniki przeprowadzają szereg badań, których celem jest uzyskanie najlepszej diagnozy. Dzięki zaawansowanej aparaturze medycznej wykonywane są m.in. tomografia komputerowa (TK), obrazowanie magnetyczno-rezonansowe (MRI), badanie ultrasonograficzne (USG) oraz badanie rentgenowskie (RTG).

Ile kosztuje wizyta u weterynarza ortopedy w naszej klinice?

Koszt wizyty u lekarza ortopedy w naszej klinice zależny jest od procedur koniecznych do wykonania, aby uzyskać jak najlepsze leczenie dla zwierzęcia. Lekarz ortopeda proponuje najlepsze procedury leczenia dostosowane do konkretnego przypadku. Decyzja o rozpoczęciu leczenia i przeprowadzeniu poszczególnych badań zależy od klienta. Całość powyższych czynników wpływa na ostateczną kwotę leczenia.

Gliwice – najważniejsze informacje o mieście

Jedno z najstarszych miast na Górnym Śląsku, którego początki sięgają XIII wieku. Pod względem liczby mieszkańców Gliwice plasują się w pierwszej dwudziestce miast w Polsce.

Dobre usytuowanie miasta oraz występowanie atrakcyjnych terenów inwestycyjnych sprawiły, że Gliwie z miasta kojarzącego się z przemysłem ciężkim oraz górnictwem węgla kamiennego, otwierają się na przedsiębiorstwa i firmy wykorzystujące nowe wyzwania technologiczne oraz najnowsze osiągnięcia wiedzy.

Na terenie Gliwic znajduje się kilkadziesiąt zabytkowych miejsc i budynków, wiele instytucji naukowo-badawczych. W wolnym czasie mieszkańcy miasta oraz goście mogą skorzystać z kin, teatrów, galerii oraz terenów zielonych i rekreacyjnych.

Z jakich miast, poza Gliwicami, zapraszamy naszych Klientów ze swoimi zwierzętami?

Pacjentami naszej kliniki są zwierzęta z całej Polski, a szczególnie z miast województwa śląskiego, np.: Bielska-Białej, Bierunia, Lędzin, Czechowic-Dziedzic, Imielina, Jastrzębia-Zdroju, Jaworzna, Katowic, Kęt, Knurowa, Mysłowic, Oświęcimia, Pszczyny, Rudy Śląskiej, Rydułtów, Rybnika, Skoczowa, Tychów, Wodzisławia Śląskiego, Żor.