Weterynarz okulista, okulistyka weterynaryjna - diagnostyka i leczenie Katowice

Klinika Teodorowscy oferuje kompleksową diagnostykę, indywidualne podejście do pacjenta, przeprowadzanie wysokospecjalistycznych zabiegów oraz szeroki wachlarz usług rehabilitacyjnych.

Nasi klienci doceniają naszą profesjonalną pomoc, obszerną specjalistyczną wiedzę i zaangażowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie: usługi weterynaryjne.

Psy z Katowic i innych miejscowości potrzebujące wizyty okulistycznej zapraszamy do Kliniki Teodorowscy. Umów się już dziś.

Kompleksowa diagnostyka okulistyczna w weterynarii

Aby nie przeoczyć symptomów, które mogą wskazywać na choroby oczu naszego pupila, warto raz w tygodniu przyjrzeć się swojemu zwierzęciu dokładniej i zwrócić uwagę na jego oczy i powieki.

Patologiczne procesy w obrębie narządu wzroku mogą objawiać się nawet drobnymi zmianami w zachowaniu naszego zwierzęcia. Zaobserwowane potykanie się, niechęć wychodzenia na spacery, pocieranie oczu łapami czy ocieranie pyskiem np. o meble, wypływy z worków spojówkowych mogą być oznaką schorzeń okulistycznych.

Jeśli zauważysz u swojego zwierzęcia niepokojące objawy mogące wskazywać na problemy okulistyczne, zgłoś się na wizytę do Kliniki Teodorowscy.

Ile kosztuje wizyta u okulisty weterynaryjnego w naszej klinice?

Aby poznać koszt wizyty okulistycznej, jak również ceny diagnostyki obrazowej, zabiegów ortopedycznych, chirurgicznych oraz innych usług oferowanych przez Klinikę Teodorowscy, zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego.

Katowice – najważniejsze informacje o mieście

Katowice to miasto znajdujące się w południowej Polsce w centralnej części województwa śląskiego. Miasto podzielone jest na 22 jednostki pomocnicze, które z kolei podzielone są na 5 zespołów dzielnic. Katowice zamieszkuje blisko 290 tysięcy mieszkańców.

Gospodarka Katowic oparta jest głównie na sektorze usług. Nie bez znaczenia pozostaje też przemysł ciężki. W mieście funkcjonują 3 kopalnie, które wraz z kopalniami w Mysłowicach i Sosnowcu należą do Katowickiego Holdingu Węglowego. Ponadto w Katowicach działają obecnie 4 huty.

Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane – przez Katowice przebiega kilkanaście ważnych tras: autostrad, dróg krajowych oraz tras europejskich. Katowice są jednym z największych węzłów kolejowych w Polsce. W Pyrzowicach znajduje się również międzynarodowy port lotniczy.

Z jakich innych miast, poza Katowicami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Naszymi pacjentami są zwierzęta z całej Polski, przyjmujemy również pacjentów zagranicznych. Bieruń, Bielsko-Biała, Żory, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Mysłowice, Imielin, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Knurów, Lędziny, Oświęcim, Pszczyna, Rydułtowy, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Tychy, Wodzisław Śląski to tylko część miast, w których mieszkają nasi pacjenci.

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Katowice oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.:

Katowice – weterynarz, okulista
Strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Informacja


Z przyczyn technicznych wizyty dyżurne w Klinice w Mikołowie do godziny 24.00

This will close in 0 seconds