Klinika Teodorowscy zajmuje się diagnostyką i leczeniem zwierząt już od ponad 30 lat. Naszych pacjentów przyjmujemy w dwóch placówkach – Orzeszu i Mikołowie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zatrudniamy specjalistów, m.in. specjalistę radiologii, specjalistę chirurgii, specjalistę rozrodu zwierząt.

Nasze placówki wyposażone są m.in. w laboratorium analityczne, gabinety rehabilitacyjne, nowoczesne sale operacyjne, pracownie diagnostyki obrazowej.

Jesteśmy cenieni przez naszych Klientów za wiedzę, doświadczenie i empatyczne podejście do pacjentów.

Jesteś w Gliwic, a Twój pupil potrzebuje konsultacji okulistycznej? Umów się na wizytę do naszej Kliniki: +48 32 738 40 41.

Kompleksowa diagnostyka okulistyczna w weterynarii

Profilaktyką chorób narządu wzroku jest regularne sprawdzanie stanu oczu i powiek Twojego zwierzęcia. Czujność właścicieli czworonogów powinny również wzbudzić symptomy, takie jak: pocieranie oczu, ocieranie pyskiem mebli, nadmierna ilość wydzieliny wypływającej z worków spojówkowych.

W przypadku zauważenia zachowań zwierzęcia, które mogą wskazywać na problemy ze wzrokiem, warto udać się konsultację specjalistyczną.

Zapraszamy do skorzystania z usług okulistycznych Kliniki Teodorowscy. Wizytę można umówić osobiście lub telefonicznie.

Badanie składa się z dokładnych oględzin oczu oraz wykonania diagnostycznyki. Przy badaniu oczu nasi lekarze stosują m.in. lampy szczelinowe czy lupy. Badanie dna oka wykonywane jest po wcześniejszym zaaplikowaniu kropli rozszerzających źrenicę.

Ile kosztuje wizyta u okulisty weterynaryjnego w naszej klinice?

Koszty leczenia uzależnione są od ilości procedur koniecznych do wykonania w ukierunkowanym, najlepszym dla danego zwierzęcia leczeniu. Lekarz wybiera i sugeruje odpowiednie procedury, jednak decyzję o ich zastosowaniu podejmuje klient. Wszystkie wcześniej wymienione czynniki składają się na ostateczną kwotę leczenia.

Gliwice – najważniejsze informacje o mieście

Miasto województwa śląskiego położone w jego zachodniej części nad rzeką Kłodnicą. Pierwsza wzmianka o Gliwicach pochodzi z 1276 roku. Bogatą historię miasta potwierdzają liczne zabytki, takie jak: kościoły, ratusz, mury miasta, spichlerze, czy kilkadziesiąt kamienic.

Przez Gliwice przebiegają dwie autostrady (A1 i A4) oraz kilka dróg krajowych i wojewódzkich, co sprawia, że jest to jedno z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce.

W ostatnich latach miasto postawiło na dynamiczny rozwój, stawiając na rozwój firm wykorzystującym wysokie technologie oraz najnowsze osiągnięcia wiedzy, powoli odchodząc od przemysłu ciężkiego i górniczego.

W wolnym czasie mieszkańcy Gliwic oraz ich goście korzystają z bogatej oferty kulturalnej miasta oraz spędzają czas aktywnie w licznych obiektach sportowo-rekreacyjnych.

Z jakich innych miast, poza Gliwicami, zapraszamy Klientów naszej przychodni weterynaryjnej ze swoimi czworonogami?

Klienci naszej kliniki przyjeżdżają do nas ze swoimi zwierzętami z wielu miast. Są to między innymi: Bielsko-Biała, Bieruń, Lędziny, Czechowice-Dziedzice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kęty, Knurów, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Rydułtowy, Rybnik, Skoczów, Tychy, Wodzisław Śląski, Żory.

Usługi, które świadczymy w naszej klinice weterynaryjnej

Klinika weterynaryjna Teodorowscy świadczy szeroki zakres usług dla zwierząt z miejscowości Gliwice oraz zwierząt z innych miejscowości. Usługi te to m.in.: