Interwencja zespołu kliniki – wypadek w Orzeszu

Interwencja zespołu kliniki – wypadek w Orzeszu

We wtorkowy poranek nasz zespół kliniki otrzymał zgłoszenie  z centrum kryzysowego. Ranny pies przy ulicy Rybnickiej w Orzeszu. Szybko podjęliśmy działanie, zespół udał się na miejsce celem udzielenia pomocy weterynaryjnej. Interwencja przebiegła pomyślnie. Pacjent przebywa w szpitalu.

Mały pies został przez nas odebrany od zgłaszającej wypadek rodziny, która zabezpieczyła psa na miejscu wypadku. Pacjent został przewieziony do naszej kliniki w Orzeszu, gdzie zaopatrzyliśmy go chirurgicznie. Rozpoznano  złamanie miednicy oraz  problem okulistyczny  – wypadnięta gałka oczna.

klinika-teodorowscy-zlamanie-miednicy

Pacjent aktualnie przebywa w naszym szpitalu w Orzeszu. Najgorsze godziny ma już za sobą. Zaopatrzenie chirurgiczne ustabilizowało jego stan. Mamy nadzieję, że problem okulistyczny związany z gałką oczną również zakończy się pozytywnie dla naszego nagłego chorego.

klinika-teodorowscy-interwencja-orzesze

Na filmie możecie zobaczyć pacjenta podczas hospitalizacji w naszym szpitalu.

Cała interwencja to droga łańcuchowa, dlatego zachęcamy do działań na rzecz zwierząt. Dzięki zgłoszeniu rodziny, otrzymaliśmy informację z centrum kryzysowego, dowiadując się o rannym psie. Wówczas mogliśmy udzielić niezbędnej pomocy specjalistycznej, dzięki której pies przebywa obecnie na hospitalizacji.
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dwa × 1 =

Umów się na wizytę